MEDICAL BEAUTY SYSTEMS
select language
Presentation

BLOMDAHL MEDICAL BEAUTY SYSTEMS

Blomdahl Medical
jest producentem kolczyków do przekłuwania uszu, nosa i pępka oraz biżuterii hipoalergicznej Caring Jewellery. Naszą pasją jest bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów. Dlatego też, wszystkie nasze procedury i produkty przygotowujemy z uwzględnieniem aspektów medycznych. Certyfikat SS-EN ISO 13485:2003 (PDF).

Na przekłucie uszu, nosa lub pępka decydujemy się ze względów estetycznych. Jednakże musimy również mieć świadomość, że jest to zabieg medyczny.

Nasza firma podejmuje wszelkie działania, aby przekłuwanie uszu, nosa i pępka oraz noszenie biżuterii dawało Klientowi poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

zamkij okno

BLOMDAHL - JAKOŚĆ, HIGIENA I BEZPIECZEŃSTWO

Produkcja kolczyków do przekłuwania ciała oraz hipoalergicznej biżuterii Blomdahl (Skin Friendly Jewellery) odbywa się w sterylnych pomieszczeniach. Personel jest specjalnie przeszkolony do pracy przy wytwarzaniu sterylnych, medycznych wyrobów. Nasze metody pracy oraz system kontroli są zgodne z normami obowiązującymi przy produkcji wyrobów medycznych (the medical technical standard ISO 11135).

Jesteśmy dumni z tego, że spełniamy najwyższe standardy jakości, higieny i bezpieczeństwa naszych systemów do przekłuwania ciała oraz hipoalergicznej biżuterii, które sami sobie narzuciliśmy.

 

1/ 1